سرای محله نازی آباد
در مورد امور علمی فرهنگی مذهبی هنری ورزشی و تفریحی در مقیاس محله نازی آباد 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
حضور جوانان و پیشکسوتان در برنامه های ورزشی صبحگاهی سرای محله نازی آباد کم نظیر است اما در هفته سلامت مردان مسابقات دارت، طناب کشی و طنابزنی در بوستان بهمن برگزار شد.
موضوعات مرتبط: خانه سلامت، خانه ورزش
[ پنجشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 21:55 ] [ علیایی ]
هر هفته در راستای ایجاد نشاط و سلامتی در شهروندان نازی آبادی اقدام به برگزاری اردو های یکروزه تفریحی و ورزشی می نماید که معمولا محل برگزاری اردو با توجه به علاقمندی و درخواست اهالی تعیین می گردد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ پنجشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 21:47 ] [ علیایی ]
چهار نفر فینالیست جهت تعین نفر برتر در بوستان سردار جنگل با هم رکاب زدند تفریحات ورزشی هر هفته روزهای پنجشنبه در بوستان سردار جنگل در رشته های مختلف بین علاقمندان برگزار میگردد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ پنجشنبه هشتم اسفند ۱۳۹۲ ] [ 21:33 ] [ علیایی ]

باز هم ماه خون و قیام ، ماه محرم الحرام از راه رسید و دوره جدید از شور‌آفرینی‌های حسینی و نطق افشانی‌های زینبی آغاز شد و جامعه با باران معنویت و ایثار و حماسه تطهیر و تلطیف گشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، مهندس هداوند شهردار ناحیه 2 ضمن بیان مطلب فوق افزود: امام حسین (ع) مظهر شجاعت و آزادگی است و مسلمانان، اعم از شیعه و سنی، باید به جنبه های انسانی و معرفتی این واقعه تاریخی توجه کنند.به باور آقای هداوند ، جوانان و عزاداران حسینی، باید به مسایل حاشیه ای وغیر واقعی که گاها باعث می شود اهداف اصلی قیام عاشورا، پنهان بماند، خود داری کنند . وی احیای امر به معروف و نهی از منکر، اقامه نماز اول وقت را از مهمترین ویژگی های قیام امام حسین(ع) دانست . مهندس هداوند در ادامه افزود: به همین مناسبت مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) روز چهارشنبه دوم محرم در جوار مزار شهدای گمنام بوستان بهمن برگزار شد. در این مراسم که ورزشکاران ایستگاه های صبحگاهی محله نازی آباد و مدیر محله  ،کارشناسان اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه و کارگروه ورزش محلهحضور داشتنحسین موذن مدیر اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه 2  با تکیه بر اصیل‌ترین منابع بیان و تطهیر به تبیین فرهنگ عاشورا و قیام امام حسین(ع) و ویژگی‌های نهضت امام حسین(ع) پرداختند و در پایان بخش برنامه همه شرکت کنندگان در مراسم زیارت عاشورا خوانده شد.
 


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه هفدهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 6:30 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، به نقل از مهندس هداوند  شهردار  ناحیه 2 وقتی حرف سرانه ورزش کردن پیش می آید، خیلی ها بهانه کمبود وقت و نداشتن شرایط و امکانات رامی گیرند! اما واقعیت این است که با یک برنامه ریزی ساده و کمی سحرخیزی می توان زمان نسبتا خوبی به ورزش اختصاص داد، البته خیلی وقت ها هم اصلا نیاز به برنامه ریزی شخص شما برای ایجاد شرایط مناسب برای ورزش کردن نیست، یعنی در یک صبح زیبا از خواب بیدار می شوید (با خشونت یا بدون آن) و باید به نانوایی بروید! همه این برنامه ها از قبل توسط والدین یا همسرتان طراحی شده و شما فقط باید آن را اجرا کنید.اگر قدر این موقعیت را بدانید همین پیاده روی کوتاه می تواند نوعی ورزش به حساب بیاید و تنها خرجش یک جفت کفش ورزشی است! این جاست که به فکر همگانی کردن ورزش می افتیم. ورزش همگانی، اسم نوعی رشته ورزشی است که هدفش ایجاد نشاط و تندرستی برای همه اقشار جامعه است و جالب این جاست که بدانید همه رشته های ورزشی توانایی همگانی شدن را دارند. مهندس هداوند در ادامه بیان کرد: ورزش صبحگاهی هم از رشته های پرطرفدار همگانی است که در کلیه پارک ها و ورزشگاه ها در ایستگاه های ورزشی می تواند به صورت انفرادی و گروهی توسط مربیان کارآزموده و مجرب انجام شود. این ورزش چون در هوای آزاد و صبح انجام می شود تأثیر زیادی بر تندرستی و شادابی افراد و سالم سازی آن ها دارد که به صورت حرکات کششی و نرمشی و پیاده روی و دوی آرام جهت تقویت کلیه عضلات و بالا بردن قدرت بدنی و استقامت و انعطاف پذیری افراد انجام می شود و همچنین باعث تقویت روحیه آن ها می گردد، این نوع ورزش ها از بالا رفتن چربی و قند خون جلوگیری می کنند، همچنین اثرات بسیار مفید آن بر آرامش روانی و مقاوم نمودن افراد در مقابل حوادث و مشکلات روز از دیگر فواید این رشته ورزشی می باشد. در همین راستا اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه 2 با همکاری و همت سرای محله نازی آباد اقدام به برپایی زنگ ورزش در تاریخ 15 آبان ماه در بوستان بهمن  با حضور ورزشکاران ایستگاه های صبحگاهی بانوان نمود . شایان ذکر می باشد که ورزشکاران با اجرای مسابقه آمادگی جسمانی به رقابت با یکدیگر پرداختند و آمادگی بدنی خود را محک زدند  و در پایان جوایزی به نفرات برتر اهدا گردید .موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه هفدهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 6:27 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهردای منطقه 16، مهندس هداوند شهردار ناحیه 2 اظهار کرد: برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی در زمینه بالا بردن سطح ایمنی و سلامت شهروندان یکی از دغدغه‌های شهرداری  بوده که در این راستا اقدامات مطلوب و مؤثری را در دستور کار قرار گرفته است . شهردار ناحیه 2 گفت: صبح امروز آموزش حرکات اصلاحی و آناتومی بدن درراستای تقویت تعامل دوسویه بین مدیریت شهروندی و شهروندی با حضور کارشناس ورزش  اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه به عنوان مدرس در سرای محله نازی آباد واقع در بوستان سردار جنگل برگزار گردید.  لازم به ذکر است این برنامه مورداستقبال شهروندان قرارگرفت.موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه سیزدهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 19:16 ] [ علیایی ]

اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری ناحیه دو با همکاری سرای محله نازی آباد  درمرداد ماه  اقدام به برگزاری 3 ایستگاه تفریحی در بوستان سردار جنگل نمود.

به همت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه  دو  و سرای محله نازی آباد مدیر محله نازی آباد  با هدف ترویج فرهنگ ورزشهای همگانی اقدام به برگزاری 3  همایش ایستگاه تفریحی  با شعار همبستگی اجتماعی و فرهنگی در گرو ورزشهای همگانی است در  بوستان سردار جنگل در آبان ماه نمود. در این برنامه ها که با استقبال خوب شهروندان صورت پذیرفت تعداد 1000 نفراز شهروندان حضور داشتند  و در پایان به  نفرات برتر جوایزی اهداء گردید.

 


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ پنجشنبه نهم آبان ۱۳۹۲ ] [ 19:17 ] [ علیایی ]


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه پنجم مهر ۱۳۹۲ ] [ 5:54 ] [ علیایی ]

اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری ناحیه دو با همکاری سرای محله نازی آباد  درشهریور ماه  اقدام به برگزاریایستگاه تفریحی در بوستان سردار جنگل نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، به همت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه  دو  و سرای محله نازی آباد مدیر محله نازی آباد  با هدف ترویج فرهنگ ورزشهای همگانی اقدام به برگزاریهمایش ایستگاه تفریحی  با شعار همبستگی اجتماعی و فرهنگی در گرو ورزشهای همگانی است در  بوستان سردار جنگل در  جهت اجرایی شدن برنامه های استقبال از مهر نمود. در این برنامه ها که با استقبال خوب شهروندان صورت پذیرفت تعداد 1000 نفراز شهروندان حضور داشتند  و در پایان به  نفرات برتر جوایزی اهداء گردید.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ ] [ 7:18 ] [ علیایی ]

اداره اجتماعی و فرهنگی شهرداری ناحیه دو با همکاری سرای محله نازی آباد  درمرداد ماه  اقدام به برگزاری 3 ایستگاه تفریحی در بوستان سردار جنگل نمود.

به همت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه دو و سرای محله نازی آباد مدیر محله نازی آباد با هدف ترویج فرهنگ ورزشهای همگانی اقدام به برگزاری 3  همایش ایستگاه تفریحی  با شعار همبستگی اجتماعی و فرهنگی در گرو ورزشهای همگانی است در بوستان سردار جنگل در مردادماه نمود. در این برنامه ها که با استقبال خوب شهروندان صورت پذیرفت تعداد 1000 نفراز شهروندان حضور داشتند  و در پایان به  نفرات برتر جوایزی اهداء گردید.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ یکشنبه سوم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 7:28 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ، به نقل از مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه 2 این اداره با همکاری و همت  سرای محله نازی آباد در راستای تحقق برنامه های از پیش تعیین شده توسط سازمان ورزش و با هدف ترویج فرهنگ ورزش و پر نمودن اوقات فراغت شهروندان درتابستان اقدام به برگزاری همایش گردش در کوه در روز پنجشنبه 30 مرداد ماه از ساعت 7 الی 13 نمود.

برهمین اساس روز یکشنبه و دوشنبه همین هفته هم این اردو برگزار شده بود که مورد استقبال همشهریان قرار گرفتموضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ یکشنبه سوم شهریور ۱۳۹۲ ] [ 7:27 ] [ علیایی ]

آموزش رایگان ورزش رزمی کیک بوکسینگ 

http://cgny.davlerstatic.com/uploads2/76483/boy-kickboxing.jpg

روزهای زوج از ساعت 17 الی 18 ویژه دختران

روزهای فرد از ساعت 18 الی 19 ویژه پسران

جهت ثبت نام و کسب اطلاع بیشتر به سرای نازی آباد مراجعه

و یا با شماره های 55345029 - 55346600 - 55181495 تماس بگیریدموضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه بیست و یکم تیر ۱۳۹۲ ] [ 12:19 ] [ علیایی ]
به همت سرای محله نازی آباد در روز طبیعت و با توجه به حضور گسترده شهروندان در بوستانهای سطح محدوده اقدام به برگزاری مسابقات دارت، طناب کشی و طناب زنی در بین کودکان و نوجوان و بزرگسالان نمود . شایان ذکر می باشد که در پایان جوایزی به نفرات برتر اهدا گردید .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ شنبه هفدهم فروردین ۱۳۹۲ ] [ 17:50 ] [ علیایی ]


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه بیست و پنجم اسفند ۱۳۹۱ ] [ 9:49 ] [ علیایی ]
جشنواره بادبادک ها که با استقبال گسترده نوجوانان و جوانان محله نازی آباد در بوستان بهمن همراه بود فرصت مناسبی را پیش روی آنان گذاشت تا در کنار  یکدیگر هم زمینه حضور در طبیعت را داشته باشند هم ورزش های گروهی را تمرین کنند .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 3:58 ] [ علیایی ]
ورزش منظم به کودکان چاق کمک می کند چیزی بیش از وزن اضافی خود را از دست دهند. همچنین با بهبود سلامت عروق به کاهش احتمال بیماری قلبی کمک می کند. با وجود ریسک فاکتورهایی مانند چاقی و بی تحرکی ، امکان پیدایش آترواسکلروزیس یا سخت شدن عروق قلب در کودکی هم وجود دارد. به گفته محققان 90 دقیقه ورزش سه بار در هفته حداقل ورزشی است که نوجوانان باید برای کاهش احتمال بیماری قلبی عروقی انجام دهند.مشکل اصلی نوجوانان چاق عدم توجه وانگیزه است.این گروه به حمایت و تشویق والدین و پزشکشان نیاز دارند تا تحت یک برنامه ورزشی مناسب وزن اضافی را از دست بدهند. در همین راستا و با هدف تشویق نوجوانان به امر ورزش اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه دو با همکاری و همت سرای محله نازی آباد اقدام به برگزاری مسابقات لیگ مدرسه ای والیبال در مدرسه پسرانه نواب صفوی نمود . شایان ذکر می باشد که این مسابقات با استقبال بسیار خوبی از طرف دانش آموزان روبرو گردید .  


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ سه شنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 6:8 ] [ علیایی ]

اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه دو با همکاری وهمت سرای محله نازی آباد  با هدف توسعه و اجرای ورزش محلات اقدام به برگزاری  دور مقدماتی مسابقات فوتبال محلات ماه در روز یکشنبه 14 آبان ماه از ساعت 8 الی  14 در مدرسه راهنمایی پسرانه نواب صفوی نمود . در این مسابقه تعداد 12 تیم از دانش آموزان مدرسه در مسابقات فوتبال محلات  به رقابت با یکدیگر پرداختند. 


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ سه شنبه شانزدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 6:6 ] [ علیایی ]
اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه دو با همکاری و همت سرای محله نازی آباد در روز دوشنبه 8 آبان ماه از ساعت 8 لغایت 14 مسابقات محلات آقایان را در رشته والیبال برگزار نمود. 


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ پنجشنبه یازدهم آبان ۱۳۹۱ ] [ 2:43 ] [ علیایی ]
سرای محله نازی آباد  با هدف ترویج ورزش همگانی وایجاد شادابی ونشاط  هر چه بیشتر و پرنمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و کلیه شهروندان اقدام به اعزام 80 نفر از شهروندان این محله  به ارتفاعات جمشیدیه نمود .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه پنجم آبان ۱۳۹۱ ] [ 10:6 ] [ علیایی ]

 با توجه به اهمیت ورزش در مدارس و در پی بازدیدی  که آقامیر ریاست سازمان ورزش شهرداری از مدرسه پسرانه نواب صفوی انجام دادند  مصوب گردید که در این مدرسه برای اولین بار در شهرداری منطقه 16 مسابقات لیگ مدرسه ای بین دانش آموزان برگزار گردد . در همین راستا طبق هماهنگی های صورت گرفته با مدرسه و مدیرخانه ورزش سرای محله نازی آباد در روز دوشنبه اول آبان ماه از ساعت 8 لغایت 14 مسابقات لیگ مدرسه ای در رشته فوتبال برگزار گردید . شایان ذکر می باشد که این مسابقات در رشته های دیگر ورزشی از جمله گل کوچیک و والیبال در همین مدرسه برگزار می گردد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه پنجم آبان ۱۳۹۱ ] [ 10:3 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16، به نقل از  مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه 2 در راستای نیازسنجی ورزشی جهت تجهیز مدارس اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه با همکاری تربیت بدنی منطقه اقدام به اهداء وسایل و تجهیزات ورزشی به مدرسه پیک انقلاب نمود.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه پنجم آبان ۱۳۹۱ ] [ 8:44 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 ،" علت ورزش نكردن مردم ما، تنبلي، بي‌پولي و وقت نگذاشتن نيست، بلكه اغلب ما شناخت لازم را در ارتباط با ورزش از ديدگاه علم و اعتقاد نداريم و تا اين اطلاعات به ما داده نشود، نگرش لازم را نسبت به ورزش پيدا نمي‌كنيم و تا نگرشي ايجاد نشود، در سبك زندگي حركتي روزمره‌مان تغييري صورت نمي‌گيرد و ورزش كردن براي ما مهم نخواهد بود."  ((ورزش کردن را جدی بگیرید ))ا این یک جمله هشدار دهنده است، مثل هشدارهایی که در فصل زمستان، در زمان همه گیری آنفلوانزا می دهند.ورزش فقط روی اندام های ما تاثیر گذار نیست. دنیایی که در جوانی و بزرگ سالی به آن وارد می شوید آن قدر جدی است که ورزش به عنوان یک تفریح نیاز آن است و اگر از حالا شروع کنید، برای آن روزگارتان توشه ای برداشته اید. از ما گفتن.به نقل از موذن مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه دو ، این اداره با همکاری سرای محله نازی آباد در راستای ارتقاء سطح فرهنگ ورزش همگانی اقدام به برگزاری مسابقه دو در برنامه زنگ ورزش محله نازی آباد در بوستان بهمن نمود.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه دهم مهر ۱۳۹۱ ] [ 22:37 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 به نقل از مدیر اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه 2 واحد ورزش این ناحیه با  همکاری و همت سرای محله نازی آباد با هدف ترویج ورزش همگانی و ایجاد شادابی و نشاط  هر چه بیشتر و پرنمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و کلیه شهروندان در راستای برنامه های استقبال از مهر در روز سه شنبه28 شهریور ماه اقدام به اعزام 80 نفر از شهروندان این محله  به ارتفاعات درکه نمود . شایان ذکر می باشد که سرای محله نازی آباد ویژه برنامه های ورزشی و تفریحی متنوعی را برای پرنمودن اوقات فراغت شهروندان در نظر گرفته است که به مناسبت استقبال ازمهر برگزار می گردد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ چهارشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 21:4 ] [ علیایی ]
داره اجتماعي و فرهنگي  ناحيه دو با همكاري سراي محله نازي آباد به منظور افزايش سطح فرهنگ گرايش شهروندان  به ورزش و اشاعه ورزش همگاني درروز شنبه 25 شهريور ماه اقدام به برپايي زنگ ورزش  شامل مسابقه دو در 3 رده سني  در بوستان بهمن نمود.

موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 2:46 ] [ علیایی ]
به منظور غني سازي اوقات فراغت و همچنين ترويج فرهنگ ورزش همگاني ميان بانوان علاقمند به ورزش ،دور محله اي رقابتهاي شطرنج در ناحيه 2 با حضور   30 نفر برگزار گرديد.

به گزارش روابط عموي شهرداي منطقه 16 ، اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه دو با همكاري سراي محله نازي آباد به منظور نشاط و شادي شهروندان محله نازي آباد و پرنمودن بخشي از اوقات فراغت آنان و مطابق برنامه هاي ابلاغي سازمان ورزش اقدام به برگزاري مسابقه شطرنج درروز دوشنبه 20 شهريورماه در مجموعه ورزشي الزهرا 12 نمود.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 2:41 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16  به نقل از شهردار ناحيه 2 اداره اجتماعي وفرهنگي اين ناحيه با همكاري و همت سراي محله نازي آباد با هدف ترويج فرهنگ ورزشهاي همگاني اقدام به برگزاري همايش ايستگاه تفريحي  با شعار همبستگي اجتماعي و فرهنگي در گرو ورزشهاي همگاني است در  بوستان  سردارجنگل از ساعت 18 لغايت 20بعدازظهر نمود. در اين برنامه  كه با استقبال خوب شهروندان صورت پذيرفت  مسابقات دارت ، طناب كشي ، طناب زني برگزار گرديد  و در پايان به  نفرات برتر جوايزي اهداءگرديد .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه بیستم شهریور ۱۳۹۱ ] [ 21:37 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16  ، حسين موذن ضمن بيان مطلب فوق ، از سراي محله نازي آباد  به عنوان مجري اين طرح  نام برد و افزود : كه اين مدرسه فوتبال در شروع كار كلاسهاي خود را در روزهاي زوج  از ساعت 30/18 الي 20  با حضور آقاي شكري به عنوان مربي  در زمين چمن جنب فرهنگسراي بهمن فعاليت خود را آغاز نموده است و اميد  است  كه اين طرح  مورد استقبال شهروندان اين محله قرار گيرد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ جمعه بیستم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 11:52 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 مدير اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2 گفت : با هدف ايجاد شادابي و نشاط ، غني سازي اوقات فراغت و همچنين ترويج فرهنگ ورزش همگاني ميان شهروندان ، همزمان با فرارسيدن ماه رمضان  مسابقات فوتسال جام رمضان برگزار شد.

حسين موذن ضمن بيان مطلب فوق ، از واحد تربيت بدني اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه و سراي محله نازي آباد  به عنوان مجري اين رقابتهاي ورزشي نام برد و افزود : مسابقات در رده سني آزاد با حضور 32 تيم از محله نازي آباد برگزار گرديد . شايان ذكر مي باشد كه دوشنبه 9 و سه شنبه 10 مرداد ماه فينال اين دوره از رقابتها در مجموعه ورزشي الزهرا 12 برگزار مي گردد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ چهارشنبه یازدهم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 5:32 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از موذن مدير اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2 واحد ورزش اين ناحيه با  همكاري و همت سراي محله نازي آباد با هدف ترويج ورزش همگاني وايجاد شادابي ونشاط  هر چه بيشتر و پرنمودن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و كليه شهروندان در تابستان اقدام به اعزام 80 نفر از شهروندان اين محله  به ارتفاعات جمشيديه نمود .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه دوم مرداد ۱۳۹۱ ] [ 17:54 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از  مدير اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2 ، واحد ورزش اين ناحيه با  همكاري و همت سراي محله نازي آباد با هدف ترويج ورزش همگاني وايجاد شادابي ونشاط  هر چه بيشتر و پرنمودن اوقات فراغت كليه شهروندان در تابستان در روز سه شنبه 27 تير ماه اقدام به برگزاري همايش دو همگاني در بوستان بهمن نمود .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ شنبه سی و یکم تیر ۱۳۹۱ ] [ 16:45 ] [ علیایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امکانات وب