سرای محله نازی آباد
در مورد امور علمی فرهنگی مذهبی هنری ورزشی و تفریحی در مقیاس محله نازی آباد 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2 در راستاي تحقق برنامه هاي از پيش تعيين شده توسط سازمان ورزش اقدام به برگزاري همايش گردش در كوه  نمود و شهروندان محله نازي آباد را به ارتفاعات جمشيديه اعزام نمودند.

 اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2  با همكاري و تلاش مدير سراي محله نازي آباد با هدف ترويج فرهنگ ورزش و پر كردن اوقات فراغت شهروندان اقدام به برگزاري همايش گردش در كوه در روز پنجشنبه مورخه 22/10/90 از ساعت 7 الي 13 نمود. در اين برنامه  كه با استقبال خوب شهروندان نازي آباد صورت پذيرفت تعداد 160 نفر حضور داشتند و 4 دستگاه اتوبوس از ناحيه 2  اعزام گرديد .


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ دوشنبه بیست و ششم دی ۱۳۹۰ ] [ 21:34 ] [ علیایی ]
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

ضمن عرض تسلیت به استحضار اهالی محترم محله نازی آباد میرسانیم که کاروان عزت در عصر روز جمعه از نازی آباد خواهد گذشت و مراسم استقبال و عزاداری در میدان بازاردوم برگزار خواهد شد و برای کودکان نیز مسابقه نقاشی عزت در همین محل برگزار خواهد شد. التماس دعا(شورایاری - هیات امنا - مدیر محله و شهردار ناحیه دو منطقه 16 )


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ جمعه بیست و سوم دی ۱۳۹۰ ] [ 10:45 ] [ علیایی ]

منطقه 16 – محله نازی آباد/ بهزیستی شهرری، سرای محله نازی آباد را به عنوان مرکز دائمی بینایی سنجی کودکان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار «پامنیوز»، بهزیستی شهرداری تهران با توجه به استقبال گسترده ساکنان محله نازی آباد از طرح بینایی سنجی، سرای این محله را به عنوان مرکز دائمی سنجش بینایی کودکان 1 تا 6 سال معرفی کرده است. شهروندان روزهای یکشنبه هر هفته از ساعت 16 تا 18 می توانند برای سنجش بینایی فرزندانشان به این مرکز فرهنگی مراجعه کنند.

بر پایه این گزارش، غربال گری دیابت نیز توسط کانون دیابت محله نازی آباد شنبه ها از ساعت 10 تا 12 در این سرای محله به صورت رایگان انجام می شود.       

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سرای محله نازی آباد واقع در نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی، رو به روی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، خیابان برادران احدی مراجعه کنند یا با شماره تلفن 55345029 تماس بگیرند.

 


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ چهارشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۰ ] [ 22:51 ] [ علیایی ]
جلسه ستادراهبردی شورایاریها چهارشنبه چهاردهم دیماه باحضور دکتر ایازی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران،اندرزی شهردار منطقه 16 ،ذاکری دبیر ستادراهبردی شورایاریها ،معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه به همراه مدیران و هیئت امنای محلات درمحل ساختمان مرکزی شهرداری منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 در این جلسه  ابتدا اندرزی شهردار منطقه ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشکر ویژه از دکتر ایازی به جهت نگاه خاص ایشان به پهنه جنوب خصوصا منطقه 16 که همواره با تدابیر و رهنمودها و حمایت های  ایشان  مناسب سازی فضاهای کار فرهنگی و اجتماعی در آن صورت گرفته، تشکر کرد و همین همدلی ها و حمایت ها در منطقه  را موجب  این دانست که وجود سه سرای محله تا سال 89  در کمتر از 14 ماه در سال 90 به 9 سرای محله افزایش یافته و مدیریت محله در تمامی آنها شکل گیرد.شهردار منطقه 16 در ادامه گفت:  از اینکه خداوند این توفیق را نصیب کرده تا در منطقه ای خدمتگذار باشم که مردمی شریف ، صبور و ولایت مدار در آن زندگی می کنند و مهد فرهنگ و هنر و ایثار و شهادت بوده و در داخل خود نخبگان زیادی به جامعه اسلامی معرفی نموده است  شاکرم و از اینکه سهمی کوچک در جهت رشد و اعتلای فرهنگی و اجتماعی در سطح منطقه ایفا نمایم موجب افتخار و مباهات است  .

درادامه جلسه تیموری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه گزارشی از روند شکل گیری و اقدامات مدیریت محله در سطح محلات 9 گانه ارائه کرد و مدیران محله هم  هر یک نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

دکتر ایازی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از شهردار منطقه به جهت مجموعه اقدامات انجام گرفته به جایگاه برتر مدیریت محله و شورایاری منطقه 16 در میان مناطق 22 گانه اشاره کرد و گفت:  کسب جایگاه برتر مدیریت محله و شورا یاری های منطقه در بین مناطق 22گانه تهران نشان از سخت کوشی و احساس مسئولیت همکاران و همراهان در منطقه 16است واینک که فضای خوب و سالمی برای تحقق اهداف در منطقه ایجاد شده قطعا با تلاش ، همت و حمایت بیشتر توفیقات بیشتری را می توان نصیب منطقه و شهروندان فهیم آن نمود .

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران  در ادامه افزود: یکی از مقیاس های توسعه یافتگی هر شهری اقدامات فرهنگی و اجتماعی آن شهر می باشد و هرچقدر در این زمینه بیشتر کار کنیم می توانیم خودمان را به جوامع توسعه یافته نزدیک نماییم.

دکتر ایازی با اشاره به ارزشمند بودن کار مدیریت محله گفت: بزرگترین شبکه های اجتماعی و فرهنگی در شهرداری تهران از طریق ایجاد سراهای محله و انتخاب مدیران محله و مشارکت های اجتماعی مردمی شکل خواهد گرفت و شهرداری باایجاد زیر ساخت های فرهنگی در آینده بخش عمده ای فعالیت های فرهنگی را به مدیران محله واگذار خواهد کرد.


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 23:22 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به همت شوراياران و مدير محله نازي آباد ، مراسم ملاقات حضوري شهروندان نازي آباد با شهرداري ناحيه 2 در مسجد امام حسن مجتبي (ع) برگزار گرديد .

در اين مراسم حسين مايلي شهردار ناحيه 2 باتفاق مديران ادارات ناحيه و سلامي دبير و اعضاي شوراياري و عليائي مدير محله نازي آباد ضمن حضور در نماز جماعت مغرب و عشاء و قرائت قرآن پس از نماز ، از نزديك به سئوالات اهالي محل و نمازگزاران پاسخ داده و مشكلات شهروندان را مورد بررسي و رسيدگي قرار دادند .

شايان ذكر است پس از اتمام برنامه حجه الاسلام و المسلمين بايرامي امام جماعت باتفاق شهردار ناحيه و مديران مربوطه از عمليات عمراني در حال اجرا در قسمتهايي از مسجد بازديد نمودند .


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ دوشنبه نوزدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 23:10 ] [ علیایی ]
http://www.pic.iran-forum.ir/images/uckufjd72jyp8b6yxdsi.jpg

*   برگزاري كلاس آموزشي روابط زناشويي و همسر داري   با موضوع   برقراري ارتباط موثر  در پايگاه امام عصر   هر هفته دوشنبه ها 

*   كلاس آموزشي تغذيه  سالم   با هدف ارتقا سلامت جسمي  كودكان  در دبستان اميد امام 

*   كلاس  آموزشي رفتار هاي پرخطر  با موضوع هپاتيت در دبيرستان شهيد اول

*   كلاس آموزشي فرزندپروري  با موضوع دروغگويي كودكان در پايگاه امام حسن  (ع)

*    كلاس آموزشي  بهداشت  سالمندي 

  كارگاه آموزشي همسر داري در پايگاه ذوالفقار

*    تست قند خون و فشار خون

http://region16.tehran.ir/Portals/0/Image/1390/90-6/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86.jpg

كلاس اموزشي  تغذيه و بهداشت با موضوع تغذيه  در دوران امتحان  در دبستان پيك انقلاب 

 مشاوره فردي  دوشنبه و چهارشنبه  هاي هر هفته از ساعت 9الي15

  ويزيت رايگان  پزشك عمومي و چشم پزشكي  همه روزه موضوعات مرتبط: خانه سلامت
[ شنبه هفدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 21:49 ] [ علیایی ]
نازي آباد چهار راه دخانيات

بقیه عکس ها در ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: مدیر محله
ادامه مطلب
[ شنبه هفدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 1:31 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه16 به نقل از اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2  در راستاي تحقق اهداف اداره آموزش شهروندي وبه منظور ارتقائ سطح فرهنگ شهروندان،كارگاه آموزشي با موضوع حمل و نقل و ترافيك شهري در سراي محله نازي آباد برگزار گرديد،اين كارگاه در محل خانه آموزش شهروندي برقرار و با استقبال اهالي محله نازي آباد روبرو شد


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ پنجشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 8:18 ] [ علیایی ]
با عنایت به اهمیت تشخیص بموقع نارسایی و ضعف های بینایی کودکان سرای محله نازی آباد بعنوان پایگاه دائمی سنجش بینایی انتخاب شده و قرار است فعلا روز های یکشنبه هر هفته از ساعت 4 بعد از ظهر لغایت 6 اقدام به سنجش بینایی کودکان یک تا شش سال با دستگاه نماید. خانواده ها محترم میتوانند همه روزه برای ثبت نام و گرفتن نوبت و یا کسب اطلاع بیشتر بصورت حضوری و یا با تماس تلفنی اقدام نمایند. تلفن تماس 55345029


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ چهارشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۰ ] [ 0:39 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 مدير اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 از برگزاري نشست مشترك ناحيه و ستاد مديريت محله پيرامون توسعه كانون هاي محلي پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي خبر داد و گفت: اين موضوع طي 2 جلسه با حضور مايلي شهردار ناحيه و دبير و مدير محله نازي آباد و سرهنگ حيدري فرمانده كلانتري 130 نازي آباد پيگيري شد و مقرر گرديد ضمن تشكيل كميته هاي شناسايي آسيب هاي اجتماعي توسط معتمدين محلي و مساجد و ارسال گزارشات  مراتب مورد بررسي و اقدام لازم قرار گيرد .


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 20:46 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 ، جلسه شوراياري نيمه اول ديماه با حضورحسين مايلي شهردارناحيه ، معاون و مديران ادارات اجتماعي فرهنگي ، خدمات شهري ، فني عمران و دبير و اعضاي شوراياري محله نازي آباد در سالن جلسات شهردار ناحيه با تلاوت قرآن آغاز گرديد .در اين جلسه كه سرهنگ حيدري فرمانده كلانتري 130 نازي آباد و مهندس اسماعيلي رئيس بهره برداري آب و فاضلاب ناحيه2 بعنوان ميهمان حضور داشتند مصوبات جلسه قبل مورد بررسي قرار گرفته و در رابطه با مسائل و مشكلات شهروندان راه كارهايي مبني بر جلوگيري از تردد و تجمع معتادين و اراذل و اوباش در سطح بوستان هاي بزرگ ناحيه و معابر اصلي و برقراري امنيت محلي مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت و در ادامه به سوالات مربوط به آب و فاضلاب محل پاسخ داده شد و در پايان مصوبات جلسه توسط شهردار  قرائت گرديد  .


موضوعات مرتبط: شورایاری محله نازی آباد
[ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 20:37 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از مدير اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 ؛ همزمان با ايام عزاي آل ا... و اسارت خاندان اهلبيت (ع) ، نمايش پر فيض و معنوي كربلاي ارك توسط شهرداري ناحيه 2 و با مشاركت شوراياري و مديريت محله نازي آباد طي 3 شب با استقبال چشمگير 1000 نفر از محبان و ارادتمندان به ابا عبدا... الحسين (ع) و با حضورتيموري معاون اجتماعي فرهنگي منطقه و مايلي شهردار ناحيه 2 و معاون و مدير فرهنگي منطقه برگزار گرديد . اين مراسم با تلاوت قرآن و اجراي تواشيح و نمايش كربلاي ارك كه پيرامون واقعه كربلا و سوختگان مسجد ارك تهران بود ادامه يافته و با دعاي فرج براي امام زمان (عج) به پايان رسيد .


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 20:31 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 ؛ جلسه شوراي فرهنگي در ابتداي ديماه در سالن جلسات دفتر شهردار برگزار گرديد. طي اين جلسه برنامه هاي فرهنگي اجتماعي با توجه به مناسبت هاي ويژه هر ماه مورد بررسي و هماهنگي قرار گرفت و پيرامون برنامه هاي تبليغاتي سطح محدوده نازي آباد و برگزاري جلسات آموزشي مبني بر فرهنگسازي اجتماعي گفتگو شد .شايان ذكر است مدير اداره فرهنگي ناحيه لحظاتي به تشريح برنامه 3 روزه نمايش كربلاي ارك پرداخت و در پايان مصوبات جلسه قرائت گرديد .


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 20:25 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از مدير اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 ، برنامه بزرگداشت نهم دي ، روز تجلي بصيرت و ميثاق امت با ولايت ؛ با تبليغات محيطي اطراف مساجد و سراي محله و محدوده ناحيه اقدام و همايش هاي متعددي در چند برنامه با همين عنوان برگزار گرديد - اين برنامه با شعار 9 دي ضامن تجلي هويت و ماهيت انقلاب اسلامي است پيگيري و مسابقه اي با عنوان حماسه نهم دي بين 150 نفر از شهروندان محله نازي آباد برگزار و به منتخبين هدايايي اهداء گرديد .


موضوعات مرتبط: شورایاری محله نازی آباد
[ دوشنبه دوازدهم دی ۱۳۹۰ ] [ 20:20 ] [ علیایی ]
به گزارش روايط عمومي شهرداري منطقه 16 به نقل از اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه2 ، در راستاي اهداف اداره آموزش شهروندي و ارتقاء سطح آگاهي شهروندان ، بانوان محله نازي آباد در كلاس آموزشي سبزيكاري كه در سراي محله نازي آباد برگزار گرديد شركت نموده و  با شيوه هاي كاشت سبزي در منازل و فضاهاي مناسب كاشت آشنا شدند . 


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ ] [ 7:53 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه 2 از برگزاري جشنواره كودك   در روز دوشنبه 5 دي  ماه  خبر داد.اداره اجتماعي و فرهنگي  ناحيه 2  با همكاري سراي محله نازي آباد  به منظور ايجاد محيطي شاد و فرحبخش وگرايش كودكان به ورزشهاي همگاني اقدام به برگزاري همايش جشنواره كودك در روز دوشنبه 5 دي  ماه  در مهد كودك احسان مادر  نمود. شايان ذكر مي باشد كه در پايان اين برنامه به نفرات برتر جوايزي اهدا گرديد.

[ پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ ] [ 7:52 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16  همزمان با فرارسيدن روز ملي ايمني در برابر زلزله  ،  آموزش رعايت نكات ايمني در مقابله با زلزله در مدارس محله نازي آباد با حضور مدير اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 و مدير محله نازي آباد برگزار گرديد .در اين برنامه   كارشناسان سازمان هلال احمر در خصوص نحوه  شناسايي و استفاده از مكانهاي ايمن در هنگام بروز خطر زلزله براي دانش آموزان مواردلازم را مطرح نمودند و در ادامه مانور نمادين برگزار شد كه مورد استقبال ويژه قرار گرفت .


موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ ] [ 7:44 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16  اداره اجتماعي و فرهنگي ناحيه  2  و مديريت محله نازي آباد   با هدف ترويج فرهنگ ورزشهاي همگاني و  با شعار همبستگي اجتماعي و فرهنگي در گرو ورزشهاي همگاني است ، همايش پياده روي در  بوستان بهمن رابرگزار كردند.در اين برنامه كه با استقبال خوب شهروندان صورت پذيرفت تعداد 150 نفراز بانوان محله نازي آباد حضور داشتند  و در پايان به  نفرات برتر جوايزي اهداء گرديد.


موضوعات مرتبط: خانه ورزش
[ پنجشنبه هشتم دی ۱۳۹۰ ] [ 7:36 ] [ علیایی ]

به گزارش روابط عمومي شهردراي منطقه 16  در راستاي بالابردن سطح سلامت و آگاهي شهروندان  با همكاري خانه سلامت شید رجایی سرای محله نازی آباد   اقدام به اندازه گيري تست قند خون شهروندان نازي آباد  نمود . شايان ذكر مي باشد درا ين طرح بيش از 50 نفر شركت نمودند .


موضوعات مرتبط: خانه سلامت
[ دوشنبه پنجم دی ۱۳۹۰ ] [ 23:42 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16  به مناسبت شب يلدا و حفظ و آموزش سنتهاي كشور ايران به نسل آينده   اداره اجتماعي فرهنگي ناحيه 2 با همكاري خانه سلامت كوشا اقدام به برگزاري جشن شب يلدا براي  كودكان محله نازي آباد در خانه اسباب بازي كوشا نمود .


موضوعات مرتبط: خانه سلامت
[ یکشنبه چهارم دی ۱۳۹۰ ] [ 23:48 ] [ علیایی ]
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 16 ، به نقل از مدير اداره اجتماعي و فرهنگي شهرداري ناحيه2 جلسه امر به معروف و نهي از منكر در سراي محله نازي آباد برگزار گرديد . اين جلسه با حضور سرهنگ حيدري رئيس كلانتري 130 نازي آباد و مدير محله و شوراياران پيرامون هم انديشي جهت برقراري امنيت در معابر و بوستان هاي محدوده ناحيه برگزار و طي اين جلسه موضوعات مختلفي مورد بررسي قرار گرفت ، كه جهت پيگيري به تصويب حاضرين رسيد.
موضوعات مرتبط: مدیر محله
[ یکشنبه چهارم دی ۱۳۹۰ ] [ 23:31 ] [ علیایی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امکانات وب